Ücretsiz İnstagram Botu – En iyi İnstagram Botu

İnstagram bot programını, instagram keşfete düşmek isteyenler ve daha geniş kitlelere hitap edip takipçi sayılarını artırmak isteyenler kullanıyor. Son zamanlarda instagram üzerinden Eticaret yapanlar da, gönderilerinin beğenisini artırmak ve yerimlerine eklenmesini sağlayıp keşfete düşmek amacıyla kullanıyorlar.

Aşağıda yer alan açık kod kaynaklı ücretsiz instagram botu ile istediğiniz kelimeleri sıralayarak bu bot üzerinden takip, takip bırakma, yorum gibi farklı özellikleri kullanabilirsiniz.

En İyi İnstagram Botu | İnstagram Bot İndir

İlk sırada tanıtacağımız istagram botu açık kaynak olmasından kendiniz de geliştirebilir ve eklemeler düzenlemeler yapabilirsiniz. Öncelikle indirme linkini aşağıda bulabilirsiniz. İndirdikten sonra yapmanız gereken birkaç ayar bulunmaktadır.

Öncelikle, Notepad++ uygulamasını indirin. (Gelişmiş not defteri uygulaması)

Daha sonra zip içinden çıkardığınız bot klasörünün içinde Comments.dat dosyasını düzenle diyerek kendi kelimelerinizi aşağıdaki gibi ekliyoruz.

Örnek: merhaba,selam;takip edeni ederim,karşılıklı takip;teşekkürler,sağolasın

Burdan bot bu kelimeler arasından seçer

merhaba,takip edeni ederim, teşekkürler yada

selam karşılıklı takip teşekkürler gibi rastgele seçimler yaparak her defasında farklı bir yorumda bulunur. Çeşit ve özelliklerini siz artırıp kelimeleri zenginleştirebilirsiniz.

Örnek İnstagram yorum botu ayarları

Uygulamayı kullanmak oldukça basit. Giriş yaptıktan sonra ayarlar kısmından istediğiniz etiketleri girerek ve

instagram bot

hakkında kısmında belirtilen günlük rakamları aşmayacak şekilde botunuzu kullanabilirsiniz.

İnstagram takip botu

Daha sonra uygulamanın “Settings” kısmına girerek takip etmek istediğiniz etiketleri seçiniz.

İnstagram Botu ayarları

Artık kolayca belirlediğiniz kelimelerdeki paylaşım yapan hesapları takip edebilir, paylaşımları beğenebilirsiniz.

instagram bot indir,

Robolike Instagram Botu

Robolike, Web tarayıcısı üzerinden sunulan bir instagram bot hesap açma programı, takip botu, yorum botu ve takip bırakmak botu gibi farklı özellikler mevcuttur. Saate yaklaşık 80 beğeni hizmeti bulunmaktadır.

Paneliniz üzerinde anlık olarak log çıktılarını görerek botun ne yaptığından haberdar olabilirsiniz. Botları kullanırken instagram hesabınıza girmemeniz gerekmektedir.

indir: Robolike

Gramista Instagram Botu

Web tabanlı bir instanram botu olan Gramista botu, hesap kasmak, ücretsiz takipçi kazanmak isteyenler için 2017 yılı için en popüler bot olarak seçilmiştir. Çok detaylı filtreler mevcuttur. Bu filtreler ile istediğiniz kelimeleri bulup fotoğrafların altına yorum bırakabilir sadece bir konumdaki kişileri takip edebilirsiniz.

indir: Graminsta

iMacros İle Kendi Botunuzu Hazırlayın

iMacros adı altında Firefox ve Chrome eklentisi ile takip ve takip bırakma scriptini çizip kendi instagram botu oluşturabilirsin.

Ekletinin mantığı tek bir script hazırlarsınız. burada fare tıklama ve hareketlerini kaydederek daha sonra bu haraketi saate 100 200 defa tekrarlatabilirsiniz. Bunu takipleri bırakmak ve takip etmek için kullanabilirsiniz.

İnstagram Virüsü Nasıl Temizlenir

instagram takipçi hilesi, tarzında kullanacağınız uygulamalar sizin hesabınızı zombiye dönüştürerek, sizin hesabınızdan farklı hesapları takip etme ve gönderileri beğenme gibi istek dışı davranışlarda bulunacaktır. Bunun için tarayıcı üzerinden oturum açarak

https://www.instagram.com/accounts/manage_access/ adresini ziyaret ediniz ve izinli uygulamalar kısmında ayrıcalık verdiğiniz uygulamaları kaldırarak temizleyebilirsiniz. Daha sonra şifrenizi değiştirerek hesap güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

Bir yorum

  1. iyimis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.