Samsung Çamaşır Makinesi UE Hata Kodu Çözümü

Bulaşık makinelerinde 2007 yılı sonrasında üretimlerde çoğunlukla hata  vermezler. Samsung bulaşık makinesini kullanırken aldığınız hata kodu, aslına bakarsak kullanım kitapçığını yeterince okumadan “ben bunu nasıl kullanacağımı aslına bakarsanız biliyorum” diye atılmamızdan meydana gelmektedir.. Elektronik aletlerin kullanma kılavuzunu okursanız, oluşabilecek hataların esasen önüne geçmiş olursunuz.

Samsung yeni model LED yada LCD ekranlı çamaşır makineleri, çalıştırırken sorun yaşadığınızda bu ekranda “UE Hata Kodu” şeklinde panelde problemi belirten bir uyarı göstermektedir. Endişe edecek bir durum yok basit ve anlaşılır bir çözüm ile De hata sorununu çözebilirsiniz.

Samsung UE Hata Kodu Çözümü

Samsung Çamaşır Makinesi UE Hata Kodu ne anlama geliyor bilmiyorsanız eğer, bu rehberden yardım alarak nasıl çözülür konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Küçük bir arızada cihazınızın garantisi olsa dahi servis çağırmanıza gerek yok. Bu rehber yalnız Samsung Çamaşır makinesi UE hata kodu için geçerli olup,

Diğer Samsung hata kodları için burayı ziyaret ediniz.

Hata Kodu: UE Hata Kodu

Hatanın Nedeni: Dengesiz yük tespit edildi.

Hatanın kaynağı, dengesiz yük tespiti, zeminin dengesiz ve eşit olmamasından kaynaklanmaktadır. Lütfen makinenin en altta bulunan sabitleme ayağını yana doğru çevirerek tüm yüzeylerin eşit basmasını sağlayın.

Giysiler makine içerisinde kazanda eşit değilse ue Ue hata kodu verecektir. Bunun için birkaç parça kıyafet daha ekleyebilirsiniz ağırlığın eşit dağılması için.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.