Samsung Çamaşır Makinesi 3E Hata Kodu Çözümü

Bulaşık makinelerinde 2007 yılı sonrasında üretimlerde çoğunlukla hata  vermezler. Samsung bulaşık makinesini kullanırken aldığınız hata kodu, aslına bakarsak kullanım kitapçığını yeterince okumadan “ben bunu nasıl kullanacağımı aslına bakarsanız biliyorum” diye atılmamızdan meydana gelmektedir.. Elektronik aletlerin kullanma kılavuzunu okursanız, oluşabilecek hataların esasen önüne geçmiş olursunuz.

Samsung yeni model LED yada LCD ekranlı çamaşır makineleri, çalıştırırken sorun yaşadığınızda bu ekranda “3E Hata Kodu” şeklinde panelde problemi belirten bir uyarı göstermektedir. Endişe edecek bir durum yok basit ve anlaşılır bir çözüm ile De hata sorununu çözebilirsiniz.

Samsung 3E Hata Kodu Çözümü

Samsung Çamaşır Makinesi 3E Hata Kodu ne anlama geliyor bilmiyorsanız eğer, bu rehberden yardım alarak nasıl çözülür konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Küçük bir arızada cihazınızın garantisi olsa dahi servis çağırmanıza gerek yok. Bu rehber yalnız Samsung Çamaşır makinesi 3E hata kodu için geçerli olup,

Diğer Samsung hata kodları için burayı ziyaret ediniz.

Hata Kodu: 3E Hata Kodu

Hatanın Nedeni: Motor Takometre Hatası

Hatanın çözümü:  Teknik bir hata olan 3E hatası, çözümü için yapabileceğiniz çok birşey bulunmuyor malesef. Motorun Teknik inceleme ve kontrol isteyeceğinden garantiniz devam ediyorsa teknik servisten destek isteyiniz.

 

3 yorumlar

  1. Samsung çamaşır makinesinde cE/3E arıza kodu çıkıyor yardımcı olursanız sevinirim

  2. e3 hatası icin samsung yetkiliye gittim özel servisten bile maliyetli fiyatlarla karşı karşıya kaldım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.