instagram Fake Hesap | Hakkında Herşey |

instagram Fake Hesap

Instagram Fake Hesap, stalk diye bildiğimiz bir kişiyi gizli takip etmek amacıyla açılan hesaplara denilmektedir.

Bu yazıda instagram fake hesap açılırken dikkat edilmesi gerekenler,

instagram fake hesap bulma taktikleri üzerinde duracağız. Fake hesaplar hakkında bilmeniz gereken herşeyi sizin için derlemeye çalıştık rehberimizde.

instagram Fake Hesap Nasıl Anlaşılır

# Öncelikle hesap bayan bir instagram hesabı ise, Fake hesap olabilir diye şüphelebilirsiniz. İnstagram üzerinde bot ve Fake hesaplar çoğunluğu bayan profilleri olması bu tezi destekler niteliktedir.

# Fotorağlarını incelemeniz ve yorumlara bakmanız hesabın Fake olup olmadığını eleverecektir. Fake hesaplarda genelde yorum yapar fakat profil sahipleri bu yorumlarla çok etkileşime girmez.

# Paylaşılan fotoğrafların gerçekliği anlaşılır kılacaktır hesabın sahte olup olmadığını.

# Genelde reklam içerikli paylaşımlar yapıyorsa yine hesabın fake olma ihtimali yüksek.

instagram Fake Hesap Nasıl Açılır

# Amaç gizlilik ve stalk amacıyla açılan bir instagram hesabı ise, gizlilik kurallarına göre hesap açmanız gerekmektedir. VPN veya tor browser kullanarak açacağınız bir hesapta, telefon rehberiniz vs görüntülenemeyeceği için, hesap açtığınızda arkadaşlarınıza açtığınız fake hesap bildirimi gitmeyecektir.

Fake hesapta kullandığınız fotoğrafları seçerken dikkat edin. Mümkünse yakın çevreniz yada takip ettiğiniz kişilerin yakın çevresinden olmamasına özen gösterin.

Hesap açarken telefon numaranız, bilinen GSM numarasından açmamaya özen gösterin. (ille telefon ile bağlanacağım derseniz ayarlar kısmından sekronizasyonu kaldırmayı unutmayın.)

Hesap açtıktan sonra telefon rehberinize erişimine izin vermeyin. Aksi halde arkadaşlarınıza bildirim gidebilir. Aynı zamanda Facebook hesabı ile giriş yaparsanız yine arkadaşlarınıza bildirim gidecektir. Facebook arkadaşın Aslı Yılmaz, “xx xx” ismi ile instagrma katıldı diye.

Sahte hesap açtığınızda, Profil bilgileri kısmını güzel ve mantıklı şekilde doldurun.

Takipçi sayınızı artırmaya çalışın. Az takipçili hesaplar dikkat çekiyor ve sahte olduğu anlaşılıyor. Karşılıklı takipleşen kişileri takip edin, geri takipte bulunmalarını sağlayın.

Sahte hesap bio’suna yazılacak standart bir yazı: Şehir- Memleket, No DM, Yaş doğum yılı gibi hesabı gerçekçi gösterecek bilgiler girebilirsiniz.

Sağdan soldan bulduğunuz fotoğrafları hikaye atabilirsiniz, üzerine sıkıldım, yorum yap mesajlaşalım gibisinden yorumlar ile stalkladığınız kişinin dikkatini çekebilirsiniz.

instagram Fake Hesap Açma Botu

Instagram hesap açma botları ile birden fazla hesap açmak bir user:id havuzu oluşturmak isteyen ve panel kullananlar için farklı botlar ve programlar mevcut.

Bu botlar hesapları açarak not defteri içerisinde mail,kullanıcıadı,şifre şeklinde açılan hesapları saklıyor. İsteyen ziyaretçilere örnek hesap açma botunu gönderebiliriz talep olması halinde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.