E Sonic 1156 Anakart GTA 5 Oyun Oynanır mı?

Düşük bütçeli bilgisayarlar. Günümüzde E Sonic 1156 Ana kart satışları devam etmektedir. İşlemcilerin üretimi yoktur. Yurt dışından Çin den getirilen bu ana kartlar fiyatlarına göre gayet performans ana kartlardır. Piyasada ya da e ticaret sitelerinde satışları bulunmaktadır. Fiyatlarına göre ofis için ideal bilgisayarlardır. İ5 650 işlemcili kasaları yaklaşık 700 tl civarlarında bulabilirsiniz. Aldığınız ürünün 2 yıl garantili ve faturalı satışları yapılıyor. Bilgisayarı aldığınız ofis te kullanım açısından yeterli mi diye soracak olursak yeterli bir bilgisayardır. İnternette gezinme Office programları kullanma açısından fiyatına göre gayet uygundur.

Oyun oynayan arkadaşlar için orta düzeyde oyunları oynatabilir. Piyasada r7 240 gb ekran kartıyla satışları mevcuttur. Oyun açısından çoğu oyunu orta düzeyde rahatlıkla oynayabilirsiniz. İ650 işlemci kullanımı ekran kartı takınca besleyebilir. Ana karttın işlemcisini ikinci el olarak sahibinden ikinci el  alışverişlere bakarak bulabilirsiniz. K serisi işlemci bulabilirseniz ana kart orta düzeyde overclock yapmamız şansınız. Bios olarak AMİ bios kullanmaktadır. Ram kapasite ddr3 1333 mhz max 8 gb ram desteği vardır. E ticaret sitelerinde satılan E Sonic 1156 Ana kart hdmi girişleri de bulunuyor. Windows işletim sistemlerinin hepsini sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Gta 5 oynayabilecek bilgisayardan bir tanesidir. İnternet de yani e-ticaret sitelerinde görüyor olacaksınız . Güvenip bu tarz gta 5 oyun bilgisayarı olarak kullanılabilir.Fiyat performans olarak da piyasada ki bilgisayarlara nazaran fiyatına göre performanslı makinelerdir. Max 8 gb ram desteği bulunur. Sisteme ssd alırsanız bir de 4 kat daha windows işletim sisteminde dolaşım yapabilirsiniz. Oyunlarınızı da yedek olan diske kurulumuzu yaptığınız da herhangi problem yaşamadan bilgisayarı uzun yıllar kullanmaya devam edebilirsiniz. Hem hızlı ve ucuz bilgisayar almış olur yıllar boyu idare edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.