Demirdöküm Kombi F20 Arıza Kodu

Demirdöküm kombi F20 arıza kodu, ile karşılaştığınızda yapmanız gerekenler ve çözüm yollarını siz değerli ziyaretçilerimize sunup, Demirdöküm kombi arıza yapmasının nedenini anlamanızı istedik. Öncelikle en iyi çözüm unutmayınız ki kombinizin yetkili servisidir. Doğalgaz ve elektrik gibi bağlantıları olmasından dolayı sizin müdahale etmemeniz sağlıklı olacaktır. Onun haricinde kombi arızası gidermek için genellikle reset atmak bir çözüm olabiliyor. Bunun yanında Gaz kesintisi yada kombi su basıncının azalması da ufak tefek sorunlar olabilmektedir.

En sık karşılaşılan Hatalar:

  • Tesisat Su Basıncı:
  • Kullanıcı Hataları:
  • Gaz Vanasının Kapalı  Olması
  • Kombinin Yaz/Kış Modunun Doğru Kullanılmıyor Olması
  • Elektrik Kesilmesi vb. Durumlar

Demirdöküm kombilerin, arıza kodları ile aşağıdaki grafikten hatanın kaynağını anlayabilir rehberden ise, hatanın nedenini ve çözümünü bulabilirsiniz.

Aşağıdaki görsel ile hatanın kaynağını bulup çözümünü görebilirsiniz. Dilersenizde kombinizin markasına göre çözümleri aşağıda bulabilirsiniz.

Diğer Demirdöküm kombi hata kodları için:  TIKLA 

Demirdöküm’ün Nitromiks, Migo termostat, Nitron Codense, Nitron Plus, Atron, Nepto, Adonis, Exacontrol 7R, marka kombileri vardır.

Demirdöküm İsofast Kombi F20 Arıza Kodu Çözümü

İsofast marka kombinizde f20 hatası varsa, kombinize sonradan taktırdığınız anakart ile kombinizin uyumsuz olduğunu gösteren hata kodudur. Eğer kart doğru ise ayarlarınız tam olarak yapılamadığı için de bu hatayı alabilirsiniz. Diğer bir sebep te kartınız arızalanmış olabilir Bu sebeple gerekli teknik işlerinizi Yetkili teknik servis eşliğinde yapılması kombiniz için daha sağlıklı olacaktır.

Demirdöküm Milenyum Plus Kombi F20 Arıza Kodu Çözümü

Milenyum Plus marka kombinizde f20 hatası varsa, kombinize sonradan taktırdığınız anakart ile kombinizin uyumsuz olduğunu gösteren hata kodudur. Eğer kart doğru ise ayarlarınız tam olarak yapılamadığı için de bu hatayı alabilirsiniz. Bu sebeple gerekli teknik işlerinizi Yetkili teknik servis eşliğinde yapılması kombiniz için daha sağlıklı olacaktır.

Demirdöküm Themafast Kombi F20 Arıza Kodu Çözümü

Themafast marka kombinizde f20 hatası varsa, kombinize sonradan taktırdığınız anakart ile kombinizin uyumsuz olduğunu gösteren hata kodudur. Eğer kart doğru ise ayarlarınız tam olarak yapılamadığı için de bu hatayı alabilirsiniz. Diğer bir sebep te kartınız arızalanmış olabilir Bu sebeple gerekli teknik işlerinizi Yetkili teknik servis eşliğinde yapılması kombiniz için daha sağlıklı olacaktır.

Demirdöküm Vinto Kombi F20 Arıza Kodu Çözümü

Vinto marka kombinizde f20 hatası varsa, kombinize sonradan taktırdığınız anakart ile kombinizin uyumsuz olduğunu gösteren hata kodudur. Eğer kart doğru ise ayarlarınız tam olarak yapılamadığı için de bu hatayı alabilirsiniz. Diğer bir sebep te kartınız arızalanmış olabilir Bu sebeple gerekli teknik işlerinizi Yetkili teknik servis eşliğinde yapılması kombiniz için daha sağlıklı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.