Demirdöküm Kombi F2 Arıza Kodu

Demirdöküm kombi ilk olarak 1954 yılında kurulmuş ve Türkiye’de o günden bu güne birçok ilke imza atmıştır. Önce koç grubuna katılan sonra Alman Vaillant firmasına devredilen Demirdöküm kombileri ülkemizde sıklıkla tercih edilen ısıtma araçlarından birisidir. Demirdöküm kombi arıza kodlarına Buradan ulaşabilirsiniz.

Demirdöküm kombilerin, arıza kodları ile aşağıdaki grafikten hatanın kaynağını anlayabilir rehberden ise, hatanın nedenini ve çözümünü bulabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Aden F2 Arıza Kodu Çözümü

F2 Arıza Kodu Nedeni ve Çözümü: Sıcak su geçiş parçasının arızalanmasından dolayı meydana gelmektedir. Bu nedenle kombiniz sıcak su basmaz. Yetkili Demirdöküm teknik servisini çağırarak teknik destek alabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Atron F2 Arıza Kodu Çözümü

F2 Arıza Kodu Nedeni ve Çözümü: Sıcak su geçiş parçası ve sıcak su sensörünün arızalanmasından kaynaklanmaktadır. Sıcak su kombiniz içinde dolaşamaz ve peteklere çeşmeye sıcak su vermez. Sorunun çözümü sıcak su sensörünün değişmesi gerekmektedir. Yetkili Demirdöküm teknik servisini çağırarak teknik destek alabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi İsofast F2 Arıza Kodu Çözümü

F02 Arıza Kodu Nedeni ve Çözümü : İsofast Kombi f2 arıza kodunda kombinizin hava akışını sağlayamadığını belirten hatadır. Bunun nedeni prosestat parçasının arızalı olmasından kaynaklanmaktadır. Yetkili Demirdöküm teknik servisini çağırarak teknik destek alabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Milenyum Plus F2 Arıza Kodu Çözümü

F2 Arıza Kodu Nedeni ve Çözümü: Milenyum Plus Kombide hava akışının sağlanmadığı ile ilgili problemdir. Hava akışı sağlanmadığında kombiniz kendini resetleyecektir. Daha sonra sorun devam ederse, bacanızın tıkalı olmadığını kontrol ediniz ve sorununuz devam ediyorsa Yetkili Demirdöküm teknik servisini çağırarak teknik destek alabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Nitron F2 Arıza Kodu Çözümü

F2 Arıza Kodu Nedeni ve Çözümü: Nitron Kombide Sıcak Su bağlantısında sorun olduğunu gösterir. Isıtma parça ile ilgili bir sorun olabileceğinden dolayı Yetkili Demirdöküm teknik servisini çağırarak teknik destek alabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Solaris F2 Arıza Kodu Çözümü

F2 Arıza Kodu Nedeni ve Çözümü: En sık karşılaşılan hatalardan birisi olan kombi f2 arızası, sıcak su arızası anlamına gelmektedir. Kombi sıcak su veremez yada sıcak su bir akar bir akmaz. Bunun nedeni ısı sensörü ile alakalıdır. Sensör değişimi sorununuza çözüm olabilir. Yetkili Demirdöküm teknik servisini çağırarak teknik destek alabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Themafast F2 Arıza Kodu Çözümü

F02 Arıza Kodu Nedeni ve Çözümü: Themafast kombi f2 arızası hava akımı ile ilgili bir arızadır. bu hatanın çözümü parça değişimi gerektirebilir. Bu yüzden Yetkili Demirdöküm teknik servisini çağırarak teknik destek alabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Vinto F2 Arıza Kodu Çözümü

F2 Arıza Kodu Nedeni ve Çözümü: Hava akım sorunu ile ilgili bir arıza olup Vinto kombinizin parça değişimini gerekli kılabilir. Yetkili Demirdöküm teknik servisini çağırarak teknik destek alabilirsiniz.