Demirdöküm Kombi F15 Arıza Kodu

Demirdöküm kombi F15 arıza kodu, ile karşılaştığınızda yapmanız gerekenler ve çözüm yollarını siz değerli ziyaretçilerimize sunup, Demirdöküm kombi arıza yapmasının nedenini anlamanızı istedik. Öncelikle en iyi çözüm unutmayınız ki kombinizin yetkili servisidir. Doğalgaz ve elektrik gibi bağlantıları olmasından dolayı sizin müdahale etmemeniz sağlıklı olacaktır. Onun haricinde kombi arızası gidermek için genellikle reset atmak bir çözüm olabiliyor. Bunun yanında Gaz kesintisi yada kombi su basıncının azalması da ufak tefek sorunlar olabilmektedir.

En sık karşılaşılan Hatalar:

  • Tesisat Su Basıncı:
  • Kullanıcı Hataları:
  • Gaz Vanasının Kapalı  Olması
  • Kombinin Yaz/Kış Modunun Doğru Kullanılmıyor Olması
  • Elektrik Kesilmesi vb. Durumlar

Demirdöküm kombilerin, arıza kodları ile aşağıdaki grafikten hatanın kaynağını anlayabilir rehberden ise, hatanın nedenini ve çözümünü bulabilirsiniz.

Aşağıdaki görsel ile hatanın kaynağını bulup çözümünü görebilirsiniz. Dilersenizde kombinizin markasına göre çözümleri aşağıda bulabilirsiniz.

Diğer Demirdöküm kombi hata kodları için:  TIKLA 

Demirdöküm’ün Nitromiks, Migo termostat, Nitron Codense, Nitron Plus, Atron, Nepto, Adonis, Exacontrol 7R, marka kombileri vardır.

Demirdöküm İsofast Kombi F15 Arıza Kodu Çözümü

F15 hata kodu, cihazınızın gaz ile ilgili bir soru olduğunu belirtir. Gaz motorundan kaynaklanan bir arıza da olabilir. Derhal kombi yetkili servisinize gerekli tedbirlerinizi aldıktan sonra haber veriniz.

Demirdöküm Milenyum Plus Kombi F15 Arıza Kodu Çözümü

F15 hata kodu, Milenyum Plus kombide gaz ile ilgili bir soru olduğunu belirtir. Gaz motorundan kaynaklanan bir arıza da olabilir. Derhal kombi yetkili servisinize gerekli tedbirlerinizi aldıktan sonra haber veriniz.

Demirdöküm Thema Fast Kombi F15 Arıza Kodu Çözümü

F15 hata kodu, Thema Fastkombide gaz ile ilgili bir soru olduğunu belirtir. Gaz motorundan kaynaklanan bir arıza da olabilir. Derhal kombi yetkili servisinize gerekli tedbirlerinizi aldıktan sonra haber veriniz.

Demirdöküm Vinto Kombi F15 Arıza Kodu Çözümü

F15 hata kodu, Vinto kombide gaz ile ilgili bir soru olduğunu belirtir. Gaz motorundan kaynaklanan bir arıza da olabilir. Derhal kombi yetkili servisinize gerekli tedbirlerinizi aldıktan sonra haber veriniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.