Demirdöküm Kombi F13 Arıza Kodu

Demirdöküm kombi F13 arıza kodu, ile karşılaştığınızda yapmanız gerekenler ve çözüm yollarını siz değerli ziyaretçilerimize sunup, Demirdöküm kombi arıza yapmasının nedenini anlamanızı istedik. Öncelikle en iyi çözüm unutmayınız ki kombinizin yetkili servisidir. Doğalgaz ve elektrik gibi bağlantıları olmasından dolayı sizin müdahale etmemeniz sağlıklı olacaktır. Onun haricinde kombi arızası gidermek için genellikle reset atmak bir çözüm olabiliyor. Bunun yanında Gaz kesintisi yada kombi su basıncının azalması da ufak tefek sorunlar olabilmektedir.

En sık karşılaşılan Hatalar:

  • Tesisat Su Basıncı:
  • Kullanıcı Hataları:
  • Gaz Vanasının Kapalı  Olması
  • Kombinin Yaz/Kış Modunun Doğru Kullanılmıyor Olması
  • Elektrik Kesilmesi vb. Durumlar

Demirdöküm kombilerin, arıza kodları ile aşağıdaki grafikten hatanın kaynağını anlayabilir rehberden ise, hatanın nedenini ve çözümünü bulabilirsiniz.

Aşağıdaki görsel ile hatanın kaynağını bulup çözümünü görebilirsiniz. Dilersenizde kombinizin markasına göre çözümleri aşağıda bulabilirsiniz.

Diğer Demirdöküm kombi hata kodları için:  TIKLA 

Demirdöküm’ün Nitromiks, Migo termostat, Nitron Codense, Nitron Plus, Atron, Nepto, Adonis, Exacontrol 7R, marka kombileri vardır.

Demirdöküm Atron Kombi F13 Arıza Kodu Çözümü

Atron Kombinin Kalorifer gidiş ve geliş sıcaklığını ölçen sensörde problem olmasından dolayı 13 hata kodu vermektedir. Hatanın çözümü için yetkili teknik servisinizden yardım isteyiniz.

Demirdöküm İsofast Kombi F13 Arıza Kodu Çözümü

İsoFast kombinizde f13 hatası varsa, cihazınızın anakartında sorun var demektir. Reset attığınızda düzelmediyse eğer, Teknik servisinizden yarım isteyebilirsiniz.

Demirdöküm Milenyum Plus Kombi F13 Arıza Kodu Çözümü

Milenyum Plus kombiniz f13 hata kodu veriyorsa eğer, cihaz anakartından kaynaknaklanmaktadır. Anakart arızası olduğu zaman kombiniz çalışma ve suyu ısıtmaz. Bu tip durumlarda yetkili servisinizi arayarak destek isteyiniz.

Demirdöküm Themafast Kombi F13 Arıza Kodu Çözümü

ThemaFast kombinizin anakart sorunu olduğunda led ekranda f13 hata kodu göstermektedir. Kartınızın tamiri yada değişimi gerekebilir. Yetkili teknik servisi arayarak destek isteyebilirsiniz. Bu tip durumlarda kabloların ters bağlanması da aynı hataya neden olabilemektedir.

Demirdöküm Vinto Kombi F13 Arıza Kodu Çözümü

Vinto kombinizin anakart sorunu olduğunda led ekranda f13 hata kodu göstermektedir. Kartınızın tamiri yada değişimi gerekebilir. Yetkili teknik servisi arayarak destek isteyebilirsiniz. Bu tip durumlarda kabloların ters bağlanması da aynı hataya neden olabilemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.