Demirdöküm Kombi F1 Arıza Kodu

Demirdöküm kombi ilk olarak 1954 yılında kurulmuş ve Türkiye’de o günden bu güne birçok ilke imza atmıştır. Önce koç grubuna katılan sonra Alman Vaillant firmasına devredilen Demirdöküm kombileri ülkemizde sıklıkla tercih edilen ısıtma araçlarından birisidir. Demirdöküm kombi arıza kodlarına Buradan ulaşabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Aden F1 Arıza Kodu Çözümü

Aden Kombi F1 Arıza Kodu: Kombinizin termostatında aşırı ısınma olduğunu ve arıza olduğunu belirtir. Bu durumda iken, cihazınızı verimli bir şekilde kullanamazsınız. Termostat parçasının değişimi gerekli olabilir. Yetkili teknik servisi çağırarak destek alabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Atron F1 Arıza Kodu Çözümü

Atron F1 Arıza Kodu: Atron kombi f1 hatası alıyorsanız kombinizin termostatında aşırınma olduğunu gösterir. Termostat parçasının değişimi gerekli olabilir. Atron kombi Yetkili teknik servisi çağırarak destek alabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi İsofast F01  F04 Arıza Kodu Çözümü

İsofast F01/F04 Arıza Kodu : İsofast kombinizin ateşleme sisteminde sorun olduğunu belirtir, f01 arızası yada f04 arızası. Cihaz ateşleme yapamayacağı için ısınmada sorun yaşayabilirsiniz. Sorunun çözümü için, Öncelikle cihazınıza Re Set atmayı deneyin isofast kombi yetkili servisini çağırmanız gerekmektedir.

Demirdöküm Kombi Milenyum Plus F1 F4 Arıza Kodu Çözümü

Milenyum Plus F1 Ve F4 Arıza Kodu :Milenyum Plus Kombide F1 ve F4 hatasının nedeni, ateşleme sisteminde başarısız olmasıdır. Kombi ateşleme sistemindeki arızadan dolayı, ısıtma problemi yaşatmaktadır. Öncelikle cihazınıza Re Set atmayı deneyin. Eğer sorun çözülmezse kombi yetkili servisini çağırmanız gerekmektedir.

Demirdöküm Kombi Nitron F1 Arıza Kodu Çözümü

Nitron F1 Arıza Kodu : Nitron Kombilerde sıkça karşılaşılan bu arıza kodunun nedeni, kombi limit ternıstatında sorun olmasıdır. Aşırı ısınmaya bağlı olarak kendini bloke ederek kapatmış anlamına gelmektedir. Sorunun çözümü için nitron kombi yetkili servisinden yardım istemelisiniz.

Demirdöküm Kombi Aden F01 F04 Arıza Kodu Çözümü

Themafast F01 Ve F04 : Themafast Kombide F01 F04 arızası, kombi ateşleme sisteminde oluşan arızadan kaynaklanmaktadır.  Kombiye gaz gelmiyor olabilir yada ateşleme sistemi sorunu olabilir. Gaz vanalarının açık olduğundan emin olduktan sonra kombinize reset atarak sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol edebilirsiniz. Durum devam ediyorsa, Themafast Kombi Servisi’ni Aramalısınız.

Demirdöküm Kombi vinto F01 F04 Arıza Kodu Çözümü

Vinto F01 Ve F04 Arıza Kodu : Vinto Kombidef01 f04 arızası aynı anlama gelmektedir. Hatanın kaynağı ateşleme sistemi arızasıdır. Bu durumda kombiye gaz gelmiyor olabilir yada, ateşleme sisteminde arıza olmuş olabilir. Arızayı gidermek için gaz vanalarının açık oldugundan yada gaz kesintisi olmadığından emin olduktan sonra tekrar deenyiniz ve kombiye reset atınız. Eğer arıza devam ediyorsa Demirdöküm Vinto Yetkili servisini çağırınız.