Clash Of Clans Oyun Hataları ve Çözümü

Clash of Clans problemlerinin listesini ve bunları nasıl kolayca düzeltebileceğinizi bilmelisiniz. Clash of Clans oyunun da bir güncelleme geldi ve diğer güncelleme de nisan ayın da geldi. Her iki güncelleme de değişiklikler nedeniyle bazı cihazlar da sorunlara yol açmıştır. Clash of clans oyun hataları ve çözümü bulunmaktadır. Bu sorunların giderileceği ve Mayıs 2018’den sonra yenilikler gerektiğini bilmelisiniz. Clash’daki sorunları en çok Apple ve Samsung akıllı telefonlar da gerçekleşir. Hatalardan, oyunların çökmesi, içerik indirilmesinden, güncellemelerin hiç yüklenememesinden şikâyetçi olan çok insan bulunmaktadır.

Yeni Güncellemeler

Yıl boyunca oyunun yapımcıları birçok yeni güncelleme yaptı ve yeni güzel içerikler eklemiştir. Ancak, her güncelleme sorunlar ortaya çıkarmaktadır. En son aralıktaki güncelleme de birçok sorun çözülmüştür. Tabletiniz güncellemeyi desteklemiyorsa veya problem yaşamaya devam ediyorsanız başka çözümler bulunmaktadır. Clash forumun da kullanıcılar yeni açıkları ve hataları bildirmektedirler. Özellikle Supercell ID ile giriş ve oyun kapanmaları gibi sorunlar çok görülmektedir. Nisan ayındaki güncelleme ile Supercell ID giriş sorunları çözüldü ve küçük düzeltmeler yapılmıştır.

Clash of Clans iPhone Desteği

1 Şubat’ta Supercell, Clash of iPhone X desteği hızlı bir güncelleme yapmıştır. Sorun yaşıyorsanız, oyunun son sürümünü geri yükleyiniz. Oyun, Apple’ın en yeni telefonun da mükemmel bir şekilde çalışmaktadır, ancak ekran da bulunan çentik kullanılamaz. Clash forumun da her gün görülen ve bilinen bir sorundur. Şubat tarihinde Supercell, iPhone X’i tamamen desteklediğini bu şekilde açıklamıştır. Bu destekleme ile bir çok sorun çözülmektedir.

Clash Of Çözümü

Bununla birlikte, şubat clash of clans güncellemesi ile birlikte bir kaç önemli sorun daha halledilmiştir. Sonuç olarak, sorun nihayet desteklendi, ancak şimdi sohbet sekmesinde mesajlarınızı kaçırdığınız da bu sorunun da çözülebileceğini bilmelisiniz. Arka plandaki tüm uygulamaları kapatmalısınız. Sonra Clash’i yeniden başlatınız. Bir daha ki denemede sorunun çözülmesi gerekmektedir. Güncelleme, uygulaması mağaza da görünmüyorsa app store uygulamasını açınız ve güncellemeler kısmından uygulamayı bularak güncelleyiniz. Bir başkasının köyünü ziyaret ettiğinizde uygulama çöküyorsa bilinen bir çözümü yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.