Demirdöküm Kombi F5 Arıza Kodu

Demirdöküm kombi F5 arıza kodu, ile karşılaştığınızda yapmanız gerekenler ve çözüm yollarını anlatan bu rehber ile arızanın büyük yada ufak çaplı olduğunu tahminini yürütebilirsiniz. Yada direk olarak Demirdöküm teknik servisini arayarak yardım isteyebilirsiniz. Bazen doğalgaz kesikliği, elektrik kesikliği, gaz vanasının kapalı olması yada kombi su basıncının düşmesi gibi dikkat etmediğimiz durumlarda dahi hata alıp teknik servis çağırabilmekteyiz. Bu rehber sayesinde hatanın kaynağını anlayıp ona göre bir yöntem belirleyebilirsiniz.

En sık karşılaşılan Hatalar:

  • Tesisat Su Basıncı:
  • Kullanıcı Hataları:
  • Gaz Vanasının Kapalı  Olması
  • Kombinin Yaz/Kış Modunun Doğru Kullanılmıyor Olması
  • Elektrik Kesilmesi vb. Durumlar

Demirdöküm kombilerin, arıza kodları ile aşağıdaki grafikten hatanın kaynağını anlayabilir rehberden ise, hatanın nedenini ve çözümünü bulabilirsiniz.

F5 Arızası Çözümü: Kombi hava akışı ile ilgili bir sorunu var. Öncelikli olarak baca çıkısını kontrol edebilirsiniz. bir tıkanıklık durumu olmadığından emin olun.Daha sonra kombinize reset atarak sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol ediniz.

Demirdöküm Kombi F5 Arıza Kodu Çözümü

Aden F5 Arıza Kodu : Kombinizin hava akımında arıza meydana gelmesinden dolayı f5 kodu görülmektedir. Kombinizin bacasını kontrol edin ve tıkanıklık olmadığından emin olun. Ayrıca hava prosestatında bir arıza da olabilir. Teknik yardım için yetkili servisten yardım isteyebilirsiniz.

Demirdöküm Kombi F5 Arıza Kodu Çözümü

Atron F5 Arıza Kodu : Kombinizin hava akımında arıza meydana gelmesinden dolayı f5 kodu görülmektedir. Kombinizin bacasını kontrol edin ve tıkanıklık olmadığından emin olun. Ayrıca hava prosestatında bir arıza da olabilir. Proestat değişimi için Teknik yardım için yetkili servisten yardım isteyebilirsiniz.

Demirdöküm Kombi F5 Arıza Kodu Çözümü

İsofast F05 Arıza Kodu : İsofast Kombide Sıkça Karşılaşılan F05 arızasının nedeni aşırı ısınmadır. kombinizin aşırı ısınmadan dolayı limit sensörü arızalanmış olabilir. Parça değişimi gerektirebileceğinden yetkili servisten yardım isteyiniz.

Demirdöküm Kombi F5 Arıza Kodu Çözümü

Millenium Plus F5 Arıza Kodu : Kombide Sıkça Karşılaşılan F05 arızasının nedeni aşırı ısınmadır. kombinizin aşırı ısınmadan dolayı limit sensörü arızalanmış olabilir. Parça değişimi gerektirebileceğinden yetkili servisten yardım isteyiniz.

Demirdöküm Kombi F5 Arıza Kodu Çözümü

Nitron F5 Arıza Kodu : Kombinizin hava akımında arıza meydana gelmesinden dolayı f5 kodu görülmektedir. Kombinizin bacasını kontrol edin ve tıkanıklık olmadığından emin olun. Ayrıca hava prosestatında bir arıza da olabilir. Proestat değişimi için Teknik yardım için yetkili servisten yardım isteyebilirsiniz.

Demirdöküm Kombi F5 Arıza Kodu Çözümü

Solaris F5 Arıza Kodu : Kombinizin hava akımında arıza meydana gelmesinden dolayı f5 kodu görülmektedir. Kombinizin bacasını kontrol edin ve tıkanıklık olmadığından emin olun. Ayrıca hava prosestatında bir arıza da olabilir. Proestat değişimi için Teknik yardım için yetkili servisten yardım isteyebilirsiniz.

Demirdöküm Kombi F5 Arıza Kodu Çözümü

Themafast F05 Arıza Kodu : Themafast Kombide Sıkça Karşılaşılan F05 arızasının nedeni aşırı ısınmadır. kombinizin aşırı ısınmadan dolayı limit sensörü arızalanmış olabilir. Parça değişimi gerektirebileceğinden yetkili servisten yardım isteyiniz.

Demirdöküm Kombi F5 Arıza Kodu Çözümü

vinto F5 Arıza Kodu : Vinto Kombide Sıkça Karşılaşılan F05 arızasının nedeni aşırı ısınmadır. kombinizin aşırı ısınmadan dolayı limit sensörü arızalanmış olabilir. Parça değişimi gerektirebileceğinden yetkili servisten yardım isteyiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status