Demirdöküm Kombi F19 Arıza Kodu

Demirdöküm kombi F19 arıza kodu, ile karşılaştığınızda yapmanız gerekenler ve çözüm yollarını siz değerli ziyaretçilerimize sunup, Demirdöküm kombi arıza yapmasının nedenini anlamanızı istedik. Öncelikle en iyi çözüm unutmayınız ki kombinizin yetkili servisidir. Doğalgaz ve elektrik gibi bağlantıları olmasından dolayı sizin müdahale etmemeniz sağlıklı olacaktır. Onun haricinde kombi arızası gidermek için genellikle reset atmak bir çözüm olabiliyor. Bunun yanında Gaz kesintisi yada kombi su basıncının azalması da ufak tefek sorunlar olabilmektedir.

En sık karşılaşılan Hatalar:

  • Tesisat Su Basıncı:
  • Kullanıcı Hataları:
  • Gaz Vanasının Kapalı  Olması
  • Kombinin Yaz/Kış Modunun Doğru Kullanılmıyor Olması
  • Elektrik Kesilmesi vb. Durumlar

Demirdöküm kombilerin, arıza kodları ile aşağıdaki grafikten hatanın kaynağını anlayabilir rehberden ise, hatanın nedenini ve çözümünü bulabilirsiniz.

Aşağıdaki görsel ile hatanın kaynağını bulup çözümünü görebilirsiniz. Dilersenizde kombinizin markasına göre çözümleri aşağıda bulabilirsiniz.

Diğer Demirdöküm kombi hata kodları için:  TIKLA 

Demirdöküm’ün Nitromiks, Migo termostat, Nitron Codense, Nitron Plus, Atron, Nepto, Adonis, Exacontrol 7R, marka kombileri vardır.

Demirdöküm İsofast Kombi F19 Arıza Kodu Çözümü

İsofast marka kombinizde, F19 Arızası veriyorsa, kombinizin kalorifer sensörünün bağlı olmadığını belirten arıza kodudur. Bu hatada kaloriferiniz az ısınır yada hiç ısınmaz. Hiçbir şey yapmadan derhal kombi yetkili servisinizden destek isteyiniz.

Demirdöküm Milenyum Plus Kombi F19 Arıza Kodu Çözümü

Milenyum Plus kombinizde sıcak su karşılama sorununu belirten arızadır. Hiçbir şey yapmadan derhal kombi yetkili servisinizden destek isteyiniz.

Demirdöküm Themafast Kombi F19 Arıza Kodu Çözümü

Themafast kombinizde sıcak su karşılama sorununu belirten arızadır. Hiçbir şey yapmadan derhal kombi yetkili servisinizden destek isteyiniz.

Demirdöküm Vinto Kombi F19 Arıza Kodu Çözümü

Vinto marka Demirdöküm kombiniz, F19 Arızası veriyorsa, kombinizin kalorifer sensörünün bağlı olmadığını belirten arıza kodudur. Bu hatada kaloriferiniz az ısınır yada hiç ısınmaz. Hiçbir şey yapmadan derhal kombi yetkili servisinizden destek isteyiniz.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status